I.D.C. Holding

The implementation of projects over a period of five years for I.D.C. Holding, a.s., which is the largest Slovak producer of confectionery and long-lasting bread, with annual production and sales reaching almost 38,000 tons of products and an annual turnover of approximately 112.6 mils. EUR created conditions for significant automation of production processes and achieved production growth, built new production and storage facilities.

Prefabrikované bytové domy USC

UNC – UNI CELL SYSTEM Univerzálny bunkový systém Bunka – stavebný základ bytového domu. Patentované riešenie bytových domov. Rýchla montáž, vysoká kvalita.

Rezidencia Paulínska

Polyfunkčný dom na ulici Paulínskej v Trnave zapadá svojou mierkou aj tvaroslovím medzi novotvary centrálnej mestskej zóny. Citlivá mierka, dobrá architektúra, slušný detail a správne načasovanie sú základnými charakteristikami tohto úspešného projektu.

Jaguár | Land rover showroom

Exkluzívna stavba showroomu a servisu vozidiel Jaguar a Land Rover vykonaná striktne v súlade s designmanuálom R4 dec 2017, s nárokom na vysokú presnosť a kvalitu vykonaných prác a vysoký štandart materiálu. Konštrukcia objektu je kombinovaný monoliticko – prefabrikovaný skelet s celkovou pôdorysnou plochou 3 000 m2.

Mercedes – Benz a Kia

Projekt úplne novej typovej zostavy navrhnutej v súlade s design manuálom Mercedes MAR2020 a KIA Space Identity Standart Manual vytvárajúci harmonický celok s prívetivým prostredím i pre toho najnáročnejšieho klienta. Konštrukčne je objekt riešený ako kombinovaný monoliticko-prefabrikovaný skelet, strop tvorí priehradová oceľová konštrukcia, v časti showroom je výrazná presklená bezrámová fasáda.